Доступність посилання

ТОП новини

Відділення Донбасу від України лише нашкодить йому – економіст


Володимир Лановий

Сепаратизм призведе до погіршення життя і спаду виробництва на Донбасі. Про це в ефірі Радіо Свобода сказав президент Центру ринкових реформ Володимир Лановий.

Він нагадав, що збиткова вугільна галузь дотується з держбюджету, при цьому значна частина коштів розкрадається.

За його словами, олігархи, які володіють промисловими об’єктами на Донбасі, не зацікавлені у модернізації виробництва. На думку Ланового, така модель економіки не має майбутнього.

«Вступ до Євросоюзу – це шлях до технологічної модернізації української економіки України. І Донбас потребує цього найбільше. Жителі Донбасу мали б прагнути до Європи швидше, ніж жителі інших регіонів України», – зазначив Володимир Лановий.

На даний час на сході України оголошене перемир’я. 5 вересня в Мінську контактна група підписала протокол про негайне припинення вогню з 18:00 за київським часом. Протокол має 12 пунктів і передбачає, зокрема, обмін військовополоненими, забезпечення гуманітарної допомоги, моніторинг режиму припинення вогню на кордоні. Водночас, за даними РНБО України, за час дії режиму припинення вогню загинули п’ятеро українських військовослужбовців.

Дивитись коментарі (4)

XS
SM
MD
LG