Доступність посилання

ТОП новини
19 Червень 2018, Київ 17:53

Політика Януковича призвела до того, що на Донбасі можна було побачити картину «Раби та боги». Середнього прошарку не було, стверджує експерт тижневика «Країна». Зараз усі боги повтікали, а раби лишилися. У них немає ідентичності, бо російська пропагандистська машина її стерла. Вони не розуміють, що таке Україна. Не уявляють, як можна вийти і відстоювати свої інтереси. Натомість мають регіональну ідею: ми всіх годуємо, а інші ходять по Майданах. Хоча це один із найбільш дотаційних регіонів України, нагадує видання. Однак вони все одно тримаються за своє: Україна для нас нічого не зробила – вона нас не чує.

Донбас, вважаймо, почутий, констатує газета «Україна молода». Видання інформує, що південно-східний регіон, який проводив «референдуми» і створював так звані «народні республіки», долучившись тим самим до кровопролиття, отримає свій «особливий режим». На Верховну Раду нинішнього скликання покладена неабияка відповідальність: підтримати або ні президентський законопроект, аналогів якому ще не існувало. Законотворці закладатимуть прецедент, наслідки якого тяжко прорахувати: інші регіони України теж, можливо, захочуть отримати особливі преференції, достатньо лише вміло підігріти сепаратистські настрої. Заголовок публікації – «Особливий режим для особливого регіону?».

Газета «День» пише, що Казахстан вживає додаткові заходи безпеки на кордоні з Росією. Та ж сама інформація надходить і з Білорусі. Лідери цих країн, як би дипломатично й обережно не поводилися на людях, уже роблять кроки зі зміцнення своєї обороноздатності. Бо всім уже зрозуміло, що мати такого сусіда, як Путін, занадто небезпечно, і майбутнє їхніх країн залежить не стільки від спільної інтеграції, скільки від міцного панцира. Тепер кожний шмат, який доведеться з’їсти за одним столом із Москвою, її сусідам буде коштувати ковтком протиотрути у вигляді забезпечення оборонних основ, констатує видання.

До кінця цього тижня повинні пройти з'їзди майбутніх блоків і партій, у тому
числі і найбільш очікуваний – з'їзд «Блоку Петра Порошенка». Політичної реклами поки мало і на вулицях, і в ЗМІ, але після вихідних експерти очікують значно активнішої кампанії. Що стосується самої передвиборчої кампанії, експерти газети «Сегодня» сходяться в одному: такого інтенсивного піару, як на виборах 2012 року, не буде. Адже в умовах війни великі гроші, витрачені на рекламу, спрацюють, швидше, проти партій.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG