Доступність посилання

ТОП новини

Журналіст Потєхін у полоні «ДНР» розпочав голодування – Гарань


Журналіст Дмитро Потєхін, який перебуває у полоні бойовиків «ДНР» другий місяць, розпочав голодування. Про це сайті «Української правди» повідомив політичний аналітик Олексій Гарань.

«Дмитро Потєхін, журналіст, блогер та аналітик, який перебуває у полоні «ДНР» вже другий місяць, розпочав голодування на знак протесту проти його незаконного позбавлення волі. Вчора родину сповістили, що Дмитра і досі утримують у підвалі заводу «Ізоляція» (Донецьк). Зі слів звільненого співкамерника, Дмитро відмовився від їжі 8 вересня та продовжує голодування», – пише Гарань.

За його словами, наразі розпочалися дії щодо міжнародного поширення акції Дмитра Потєхіна. «Громадські активісти з низки країн готові розпочати голодувати, щоб підтримати вимогу про його звільнення», – зазначив Олексій Гарань.

7 серпня у Донецьку бойовики «ДНР» затримали журналіста та громадського діяча Дмитра Потєхіна, звинувативши його у шпигунстві.

8 вересня Порошенко заявив, що після оголошення перемир’я вдалося звільнити 1200 українських полонених і заручників.

5 вересня в Мінську контактна група підписала протокол про негайне припинення вогню з 18:00 за київським часом на сході України. Протокол має 12 пунктів і передбачає, зокрема, обмін військовополоненими, забезпечення гуманітарної допомоги, моніторинг режиму припинення вогню на кордоні.

XS
SM
MD
LG