Доступність посилання

ТОП новини

Лавров: Росія не зацікавлена у створенні в Україні «другого Придністров'я»


Сергій Лавров, міністр закордонних справ Росії
Сергій Лавров, міністр закордонних справ Росії

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія не планує створювати на сході України «буферну зону». Про це з посиланням на інтерв’ю російському телеканалу ТВЦ повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Я чув, те, про що ви зараз згадали, що нам нібито цікаво створити друге Придністров'я, якусь буферну зону – це дурниці», – сказав Лавров.

«Придумати, що ми зірвали придністровське врегулювання, і тому ми зараз хочемо зробити те ж саме в Україні, міг тільки запалений мозок у розрахунку на обдурювання публіки», – сказав Лавров.

«Виходить, що ті, хто зараз намагається це все нам пред'являти, виходять з того, що нинішній статус Придністров'я нам вигідний. Це настільки брудна спроба, що навіть не хочеться про це говорити, хоча доводиться, тому що факти замовчуються», – сказав Лавров.

У Міноборони, РНБО та Держприкордонслужбі України практично щоденно звітують про обстріли російськими найманцями сил АТО на сході України. Крім того, російські військові вдаються до постійної повітряної розвідки та порушень повітряного простору України. Кремль продовжує наполягати, що немає до цього жодного відношення.

XS
SM
MD
LG