Доступність посилання

ТОП новини

Проект YanukovychLeaks нагородили у Німеччині, гроші підуть «патріотам на Сході України»Фото на згадку у товаристві голови Європарламенту Мартіна Шульца (в центрі) та міністра закордонних справ Австрії Себастіана Курца (другий справа)
Фото на згадку у товаристві голови Європарламенту Мартіна Шульца (в центрі) та міністра закордонних справ Австрії Себастіана Курца (другий справа)

Німецька ініціатива «M100» нагородила «особливим призом» український проект YanukoychLeaks за викриття системи корупції за президентства Віктора Януковича.

Серед засновників проекту YanukoychLeaks – журналіст Радіо Свобода Наталія Седлецька, яка з липня веде програму «Схеми» на Першому національному телеканалі, що є спільним проектом мовників.

Катерина Каплюк (ліворуч), Наталія Седлецька
Катерина Каплюк (ліворуч), Наталія Седлецька

У німецькому Постдамі їй та колезі з проекту, журналісту-розслідувачу Катерині Каплюк нагороду вручив Крістофер Волкер, виконавчий директор американського Фонду підтримки демократії. Седлецька оголосила, що грошову нагороду у шість тисяч євро учасники проекту YanukovychLeaks вирішили віддати на «потреби патріотів на Сході України».

Премію M100 Media Awards заснували в Німеччині в 2005 році. До складу журі входять шеф-редактори, директори та видавці німецьких ЗМІ.

Головний приз M100 Media Award цього року здобув мер Києва Віталій Кличко за внесок у розвиток української демократії та роль у подіях на Майдані. Приз йому вручив міністр закордонних справ Австрії Себастіан Курц.

Катерина Каплюк (ліворуч), Віталій Кличко, Наталія Седлецька
Катерина Каплюк (ліворуч), Віталій Кличко, Наталія Седлецька

XS
SM
MD
LG