Доступність посилання

ТОП новини

Бойовики «ЛНР» вважають ідеї Порошенка «шансом на врегулювання»


Лідер визнаного владою України терористичним угруповання «ЛНР» Ігор Плотницький
Лідер визнаного владою України терористичним угруповання «ЛНР» Ігор Плотницький

Лідер визнаного владою України терористичним угруповання «ЛНР» Ігор Плотницький назвав внесені президентом Порошенком до Верховної Ради України законопроекти «шансом на мирне врегулювання».

«Закон про особливий статус Донбасу в основному відповідає нашим переговорним позиціям, озвученим 1 вересня. Тому, хоча ще багато незрозумілого, можна сказати, що у мирного врегулювання з’явився перший шанс», – передає слова Плотницького російське інформагентство «РИА Новости».

Раніше лідер угруповання «ДНР» Андрій Пургін назвав пропозиції Порошенка «законопроектом для України». «Для Донецької народної республіки закони створює наш власний парламент», – заявив Пургін.

Президент Петро Порошенко пропонує на три роки запровадити особливий порядок самоврядування в Донецькій і Луганській областях. Згідно з законопроектом, держава гарантує «недопущення кримінального переслідування, притягнення до кримінальної, адміністративної відповідальності та покарання осіб – учасників подій на території Донецької, Луганської областей», крім того, «забороняється дискримінація, переслідування та притягнення до відповідальності осіб з приводу подій, що мали місце у Донецькій, Луганській областях».


XS
SM
MD
LG