Доступність посилання

ТОП новини

Контрольовані сепаратистам райони Донбасу, які не розрахуються за газ, відключатимуть – Продан


Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан
Міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан

Райони Донбасу, які наразі контролюють сепаратисти, для отримання тепла і газу в осінньо-зимовий період мають розраховуватися за спожиті енергоресурси. Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан.

«Нині на всій території України, зокрема на території, де точаться бої, діють закони України, зокрема, щодо розрахунків за тепло і газ. Якщо не буде відповідних розрахунків за газ, звісно, будуть відключення, тому необхідно шукати гроші. Якщо місцева влада хоче вважати себе місцевою владою, вона має налагодити опалювальний сезон і відповідним чином здійснювати розрахунки», – заявляє Продан.

16 вересня Верховна Рада ухвалила закони «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» і «Про недопущення переслідування і покарання осіб-учасників подій на території Донецької та Луганської областей».

Закон про «особливий статус» окремих районів на Донбасі передбачає особливий порядок самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей терміном на три роки, а також проведення позачергових місцевих виборів у цих регіонах 7 грудня цього року.

Критики заявляють, що такі дії грають на руку Росії і сепаратистам. Це, на їхню думку, ставить Україну під загрозу систематичного тиску Москви.

XS
SM
MD
LG