Доступність посилання

ТОП новини
24 Червень 2018, Київ 11:02

Сина-«бандерівця», що загинув у бою на Донбасі, відмовилась хоронити рідна матір. Такий фейк у середу поширили російські медіа. Насправді ж, жінка просто не хотіла, аби могила сина була в Алчевську, рідному місті хлопця. Вирішила поховати його на Тернопільщині, де могилу би не спаплюжили сепаратисти-бойовики.

Російське інтернет-видання «Правда.ру» поширило в мережі дезінформацію про Федора, загиблого бійця батальйону «Айдар» із Алчевська. Медіа розповідає, що матір, буцімто, відреклась від убитого хлопця через його проукраїнську позицію.

«33-річний Федір Коломієць народився в Алчевську. Пройшов шлях «Євромайдану» з тернопільчанами. А коли почалася війна на Донбасі, влився в каральний «батальйон» «Айдар» разом з ними. Недавно він загинув, але похорони відбулися в Тернополі, а не у нього вдома, оскільки мати від нього відмовилася. Його привезли додому, мати сказала, що син «Бандера» їй не потрібен і закрила двері», – написано в матеріалі на сайті.

Воля матері: поховати поруч із побратимом

Хлопця дійсно поховали у Тернопільській області 11 вересня разом із його загиблим побратимом Андрієм Юркевичем. Проте матір від сина не відмовлялась: навпаки, вона сама звернулась до волонтерів та міської ОДА, адже не хотіла ховати дитину в рідному місті. Радіо Свобода звернулось до речниці Тернопільської ОДА, Надії Турчин, аби з’ясувати ситуацію.

«Батьки в жодному разі від нього не відмовились. На жаль, вони не мали можливості поховати його саме в Алчевську, і мати дуже хвилювалась і дуже боялася, що просто могилу героя України осквернять. Тому з таким прохання звернулась вона до нас» – відповіла речниця.

Те, що мама в жодному разі не відмовлялась від сина, і хотіла провести його в останню путь, доводить і коментар Юрка Гуменюка, члена тернопільської патріотичної громади УНСО. Чоловік був на похоронах та поділився враженнями з журналістами місцевого каналу «ІН-ТБ».

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук


«Матір там в Алчевську не може виїхати, тому що сепаратисти не дають їй можливості приїхати сюди. Це є воля матері, вона попросила, щоб поховали його поруч із бойовим побратимом, із яким він загинув у бою», – заявив він.

Бойові побратими та кілька сотень тернопільчан прийшли віддати шану загиблим. Як і мама, вони не цураються, а навпаки – пишаються Федором.

Ваша думка

Показати коментарі

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG