Доступність посилання

ТОП новини
18 Червень 2018, Київ 19:00

Україна хоче продемонструвати чесні парламентські вибори – Порошенко у канадському парламенті


Президент України Петро Порошенко

Україна хоче продемонструвати чесні і прозорі парламентські вибори, які мають відбутися 26 жовтня. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час виступу перед повним складом Сенату та Палати громад парламенту Канади, повідомляє прес-служба українського глави держави у Facebook.

«Хочу подякувати за роботу комітету закордонних справ Палати громад по Україні, за місію по нагляду за виборами, яка допомогла забезпечити повагу до волевиявлення українців. 500 спостерігачів – це найбільша команда спостерігачів під час виборів. Це підтвердило, що вибори були чесними та прозорими. Ви нам допомогли встановити новий уряд в Україні. Щиро дякую, і ми очікуємо вашу місію 26 жовтня під час парламентських виборів в Україні, тому що ми хочемо показати, що всі вибори теж будуть чесними та прозорими», – сказав український президент.

Порошенко подякував Канаді за підтримку України.

«Жоден інший лідер чи нація, ніхто, я серйозно кажу, за винятком, можливо, Польщі, не був таким щирим та прямим у надсиланні сигналу росіянам і решті світу, що боротьба з нацією, яка намагається прокладати свій власний шлях, є концептуально неправильною», – зазначив Петро Порошенко.

17 вересня президент України перебуває з офіційним візитом у Канаді, а 18-го буде у США. Там він, зокрема, матиме зустріч з американським президентом Бараком Обамою та виступить на засіданні Конгресу США.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG