Доступність посилання

ТОП новини
25 Червень 2018, Київ 23:10

У складі Міністерства внутрішніх справ буде поліція, повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, який на своїй сторінці у Facebook представив концепцію реформи МВС.

«У складі МВС буде поліція, сумніви відпали після сформульованої норми про «народну міліцію» в недавньому законі про «особливий режим» у низці районів Донбасу. З цим погодилися всі учасники експертної групи – від цивільних активістів до офіцерів міліції зі стажем: «Не хочемо асоціюватися з тією міліцією!», – написав Аваков.

За словами міністра, ще багато чого потрібно узгодити і доопрацювати перед тим, як вносити концепцію реформи і план її імплементації на Кабінет міністрів.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

«Сьогодні прийняв рішення оприлюднити коротку відеопрезентацію концепту реформи. Повна версія, що включає в себе Стратегію розвитку органів внутрішніх справ України, Концепцію реформи МВС, Деталізацію за напрямками, План імплементації, ряд уже конкретних рішень Кабінету міністрів із реальних змін – у найближчі дні будуть представлені на Кабінеті міністрів. А поки, в переддень, прошу Вас використовувати можливість для пропозицій, роздумів і критики в рамках публічного етапу обговорення», – написав Аваков.

Парламент України на закритому засіданні 16 вересня ухвалив президентський закон про особливий порядок самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей. Такий порядок має діяти три роки. Документ також передбачає проведення позачергових місцевих виборів у цих регіонах 7 грудня цього року.

Цей закон також передбачає створення в окремих районах Донбасу загонів «народної міліції».

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG