Доступність посилання

ТОП новини
16 Липень 2018, Київ 06:07

Білий дім анонсував виділення 53 мільйонів доларів на допомогу Україні. Новий пакет допомоги передбачає виділення 46 мільйонів на безпекову допомогу українським військовим та прикордонникам, ще 7 мільйонів доларів має надійти Україні через міжнародні організації як гуманітарна допомога.

Військова допомога США включає бронежилети, каски, транспортні засоби, прилади нічного бачення і тепловізори, а також радари.

Раніше США виділили Україні 60 мільйонів доларів нелетальної допомоги.

Деякі представники Конгресу США з обох партій закликають Вашингтон надати Україні зброю летальної дії і виділити 350 мільйонів доларів у вигляді військової допомоги.

Під час виступу у Конгресі США президент України Петро Порошенко заявив, що українським військовим потрібна зброя як летальної, так і нелетальної дії.

«Зрозумійте мене правильно, ковдри та прилади нічного бачення також важливі, але не можна виграти війну лише поставками ковдр, більше того, ми не можемо зберегти мир, воюючи ковдрами», – зазначив Порошенко.

18 вересня Петро Порошенко перебуває з візитом у США. Окрім виступу в американському Конгресі він має зустрітися з президентом США Бараком Обамою.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG