Доступність посилання

ТОП новини

Проведення виборів на Донбасі має супроводжувати українська влада – Оксана Продан


Оксана Продан

Про легалізацію сепаратистів і будь-які права для них і російської окупаційної армії зараз не йдеться, заявила в ефірі Радіо Свобода народний депутат від УДАРу Оксана Продан, коментуючи ухвалення «закони щодо окремих районів Донбасу».

«Йдеться про те, щоб все таки за згодою, тому що це має бути згода з іншої сторони, Російської Федерації повернути на окуповані зараз території українську владу. Ті вибори, про які зараз йдеться, вони мають проводитися, і законом це передбачено, за українським законодавством. А це передбачає одразу багато речей: супровід виборів українською міліцією, наявність української влади», – сказала Оксана Продан.

16 вересня Верховна Рада ухвалила закони «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» і «Про недопущення переслідування і покарання осіб-учасників подій на території Донецької та Луганської областей».

Закон про особливий порядок місцевого самоврядування окремих районів на Донбасі передбачає такий порядок терміном на три роки, а також проведення позачергових місцевих виборів у цих регіонах 7 грудня цього року.

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG