Доступність посилання

ТОП новини
16 Грудень 2018, Київ 21:59

Радіаційний фон у Донецьку після вибухів на заводі хімвиробів у межах норми – міськрада


Донецька міськрада спростовує інформацію, що з'явилася в соцмережах, про те, що в місті після вибухів на казенному заводі хімічних виробів підвищився радіаційний фон.

«У соціальних мережах поширюється інформація про те, що в Донецьку після вибухів на Донецькому казенному заводі хімічних виробів різко підвищився радіаційний фон. За офіційними даними МНС України в Донецькій області, ця інформація не відповідає дійсності», – йдеться в повідомленні міськради.

У мерії запевнили, що радіаційний фон у Донецьку перебуває у межах норми.

В суботу вранці в цеху на Донецькому казенному заводі хімічних виробів сталися два вибухи: перший – унаслідок потрапляння снаряда ззовні, другий – у результаті детонації залишків вибухівки.

Обережно, на відео ненормативна лексика.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Донецький казенний завод хімічних виробів входить до складу державного концерну «Укроборонпром». Завод займається, зокрема, утилізацією боєприпасів, ремонтом і реставрацією боєприпасів, виготовленням спеціальних виробів.

Recommended

XS
SM
MD
LG