Доступність посилання

ТОП новини
23 Червень 2018, Київ 00:33

Новим майбутнім керівником Військового комітету НАТО обраний начальник Генерального штабу армії Чеської Республіки генерал Петр Павел.

Про це повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

На цю посаду 52-літнього генерала чеської армії Петра Павела обрали у суботу на засіданні Військового комітету НАТО у Вільнюсі.

Вперше в історії на одну з найвищих керівних посад НАТО був обраний представник країни з колишнього соціалістичного блоку. Генералові Петру Павелу члени Військового комітету надали перевагу перед його головними конкурентами з Італії та Греції.

Генерал Петр Павел обійме свою нову посаду, починаючи з червня 2015 року. Керіник Військового комітету НАТО обирається терміном на три роки.

Чинний глава Військового комітету альянсу Кнуд Бартелс повідомив, що однією з головних тем цієї зустрічі у Вільнюсі є перегляд відносин НАТО з Росією.

Головнокомандувач об’єднаних збройних сил НАТО в Європі Філіп Брідлав заявив у Вільнюсі, що, за даними альянсу, російські регулярні війська досі залишаються на території материкової України й що режим припинення вогню наразі не працює.

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG