Доступність посилання

ТОП новини
23 Жовтень 2018, Київ 04:48

Аксьонов каже, що Меджлісу не існує


Сергій Аксьонов

Самопроголошений «прем’єр» Криму Сергій Аксьонов заявляє, що з юридичної точки зору Меджлісу кримськотатарського народу не існує.

«З точки зору юридичного поля для мене такої організації не існує. Який Меджліс? Організація не була зареєстрована належним чином. Її немає», – заявив Аксьонов в інтерв’ю російській газеті «Комерсант».

Він також наголосив, що буде «видворяти з Криму будь-кого, хто буде зіштовхувати людей лобами на міжнаціональному ґрунті».

Вранці 16 вересня в Сімферополі будівлю Меджлісу кримськотатарського народу оточили автоматники, там пройшов обшук. У МВС і Слідчому комітеті Криму від коментарів відмовилися.

У ході обшуку були вилучені протоколи деяких засідань Меджлісу кримскотатарського народу, кілька релігійних книг, комп’ютерна техніка, а також особисті речі народного депутата України Мустафи Джемілєва.

17 вересня в будівлю Меджлісу прийшли представники ФСБ Росії і судові пристави. Вони зачитали судову постанову про виселення.

Представники Меджлісу розцінюють те, що відбувається, як «залякування соціально активних людей, як елемент психологічного впливу».

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG