Доступність посилання

ТОП новини

Уряд планує в опалювальний сезон замінити мазутом відсутні обсяги газу


Володимир Гройсман
Володимир Гройсман

Україна має намір протягом наступного опалювального сезону замістити мазутом й іншими альтернативними видами палива відсутні обсяги газу, повідомив віце-прем’єр Володимир Гройсман.

«Ухвалене рішення нарощувати обсяги заміни певної частини дефіциту газу мазутом як альтернативного виду палива. На сьогодні проводяться повні розрахунки того, скільки нам необхідно буде ресурсу (фінансового – ред.) для того, щоб його закупити», – сказав Гройсман за підсумками чергового засідання антикризового енергетичного штабу.

За його словами, мазутом заплановано замістити близько трьох мільярдів кубів природного газу. При цьому йдеться як про закупівлю палива на внутрішньому ринку, так і за кордоном.

Гройсман не виключив можливості ухвалення Кабінетом міністрів рішень на обмеження експорту мазуту, виробленого на українських переробних заводах. «Ми розглядаємо всі можливості для того, щоб забезпечити кількість мазуту, що надасть нам можливість нам забезпечити повноцінну економію газу», – сказав він.

Також Гройсман зазначив, що остаточне рішення про початок опалювального сезону поки ще не ухвалили і це буде залежати від погодних умов.

XS
SM
MD
LG