Доступність посилання

ТОП новини
19 Вересень 2018, Київ 21:38

4 вертольоти, які раніше МВС здавало в оренду, працюють на Донбасі – Аваков


Керівник МВС Арсен Аваков

4 з 10 вертольотів МВС, які раніше перебували в оренді у приватної компанії, повернули в актив відомства і активно використовують у зоні проведення бойових дій на Донбасі. Про це заявив керівник Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Це більше 20 вертольотів. 10 з них належить МВС. Сьогодні ми провели переговори і ось уже майже два місяці на Нацгвардію працюють перші чотири вертольоти, які по узгодженню, всупереч дуже невигідному контракту, нам повернені», – сказав Аваков.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Керівник МВС зазначив, що контракт, за яким вертольоти здавалися в оренду, був «м’яко кажучи, дуже невигідним».

У червні тодішня уповноважена уряду з питань антикорупційної політики Тетяна Чорновол заявила, що Міністерству оборони і МВС потрібно припинити здавати в оренду 26 вертольотів компанії «Українські вертольоти». За словами Чорновол, у 2003 році був укладений договір Міноборони з цією компанією про оренду 16 вертольотів Міністерства за символічну плату, також ще 10 вертольотів були орендовані компанією у МВС. Згідно з угодою, у разі виникнення форс-мажорних обставин компанія упродовж 15 днів зобов’язувалася повернути вертольоти власникам.

Ваша думка

Показати коментарі

Recommended

XS
SM
MD
LG