Доступність посилання

ТОП новини

Осквернення пам’ятника у Бабиному Яру є провокацією – урядовий уповноважений


Фото: www.evreiskiy.kiev.ua

Урядовий уповноважений з питань етнонаціональної політики Геннадій Друзенко розцінює як провокацію осквернення пам’ятника розстріляним євреям «Менора» у Бабиному Яру. Про це йдеться у заяві Друзенка, оприлюдненій Департаментом інформації і комунікацій з громадськістю секретаріату Кабміну.

За його словами, такі дії мають на меті засвідчити нібито посилення антисемітських і ксенофобських настроїв в українському суспільстві.

Фото: www.evreiskiy.kiev.ua
Фото: www.evreiskiy.kiev.ua

Друзенко заявив, що український народ – громадяни України всіх національностей – наразі єднається навколо захисту Вітчизни й оновлення своєї країни.

«Спроби антисемітських провокацій, до яких вдавався скинутий Революцією Гідності режим для дискредитації Майдану, провалилися. Причому саме єврейська громадськість відіграла ключову роль у викритті замовників і виконавців цієї підлості. Безсумнівно, зазнають краху і всі інші намагання очорнити Україну, використовуючи мерзотників, готових знущатися над святими для нас місцями», – наголосив Друзенко.

Урядовий уповноважений попереджає тих, хто вчинив провокацію у Бабиному Яру: спроби виставити українців ксенофобами й антисемітами в очах міжнародної спільноти не мають ніяких перспектив.

«Ксенофобія та антисемітизм є і надалі залишатимуться чужими українському суспільству. Україна завжди буде спільним домом для представників усіх національностей, що вважають її своєю батьківщиною», – підсумував Друзенко.

Уповноважений нагадав, що невідомі вандали сплюндрували пам’ятник розстріляним євреям «Менора», встановлений у Бабиному Яру в Києві, у ніч проти 24 вересня 2014 року. Акт вандалізму вчинили напередодні святкування Рош Гашана – єврейського Нового року і річниці масових розстрілів євреїв у Бабиному Яру.

За повідомленням медіа-ресурсу «Київ єврейський», на пам’ятнику намалювали білим кольором сонце, сердечко і хрест, а чорним – свастику.

XS
SM
MD
LG