Доступність посилання

23 Травень 2017, Київ 18:11
Новини | Політика

Донецький університет переведуть у Вінницю – Квіт


Донецький національний університет переведуть у Вінницю. Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Квіт на своїй сторінці у Facebook.

«Донецький національний університет матиме кампус у Вінниці. Спочатку туди поїде лише ректор для вибору відповідних корпусів. Вже маємо кілька пропозицій. Форма навчання буде очно-дистанційна. Але значна частина викладачів і студентів буде вчитися і працювати у Вінниці. Про подробиці будемо інформувати окремо», – зазначив Квіт.

Напередодні Сергій Квіт повідомив, що Міністерство освіти займається питанням переведення Донецького національного університету в інший регіон, оскільки ректор цього університету та більшість студентів і викладачів «зайняли принципову патріотичну позицію і хочуть зберегти свій університет як інститут, що має власні академічні традиції, і розвивати його надалі».

Представники ж угруповання «ДНР», визнаного в Україні терористичним, «перепідпорядкували» собі цей університет, зняли з посади ректора і заявили, що, швидше за все, Донецький університет тепер стане філією Московського.

Студенти ДонНУ вимагали від українського уряду зберегти український статус вишу.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG