Доступність посилання

ТОП новини

У Черкасах «павучки» плетуть маскувальні сітки для військових


Черкаські «павучки» плетуть маскувальні сітки для військових
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:02:14 0:00

Черкаські «павучки» плетуть маскувальні сітки для військових

Понад 120 квадратних метрів маскувальних сіток за два тижні сплели черкаські волонтери. Нині виготовляють два різновиди: осінні та «зеленки» у стилі мілітарі.

Щодня над маскувальними сітками працюють по кілька волонтерів. За роботу беруться і жінки, і чоловіки. Вони перебирають тканини, сортують їх за кольором, ріжуть на довгі смужки та насамкінець вплітають у сітку. Усіх, хто долучається до роботи, волонтери називають «павучками».

«Ми багато працюємо руками. У нас навіть розмови вщухають, коли ми плетемо. Настільки сконцентровані, як павучки. Я думаю, що функцію ці сітки виконують не менш важливу, ніж сітка павука. Павуки ловлять комарів, які нам дошкуляють, а ці сітки захищають наших хлопців від тих, хто теж дошкуляє усім нам», – розповідає черкащанка Ірина Кестер, яка вже більше тижня разом з іншими волонтерами плете сітки.

Нещодавно «павучки» переїхали у нове приміщення у центрі Черкас. Нині активно просять усіх небайдужих про допомогу: хоч старою тканиною, хоч годиною роботи руками.

Сплетені маскувальні сітки волонтери передають військовим на передову. Вже кілька сіток використовують у батальйоні «Черкаси».

XS
SM
MD
LG