Доступність посилання

ТОП новини

Бойовики визнають власні втрати в Донецькому аеропорту


Дим над аеропортом Донецька

Бойовики, які атакують контрольований українськими силами Донецький аеропорт, визнають значну кількість втрат серед нападників.

«За минулу добу в Донецькому аеропорту загинули 11 бійців ополчення, 23 отримали поранення різного ступеня тяжкості», – пишуть озброєні сепаратисти на своїх сайтах. Вони також твердять, що втрати українських військових перевищують 50 людей.

Прес-центр антитерористичної операції на Донбасі не підтверджує даних про втрати.

«Протягом минулої доби непідконтрольні збройні формування декілька разів атакували Донецький аеропорт з використанням танків. Українські військовослужбовці відбили штурми, цей стратегічний об’єкт знаходиться під нашим контролем», – відзначають у прес-службі.

19 вересня учасники Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання конфлікту на Сході України ухвалили Меморандум про виконання положень Мінського протоколу від 5 вересня щодо кроків, спрямованих на імплементацію Мирного плану президента України Петра Порошенка та ініціатив президента Росії Володимира Путіна.

Меморандум включає дев’ять пунктів, у яких ідеться, зокрема, про загальне припинення застосування зброї та заборону на застосування всіх видів зброї і будь-яких наступальних дій.

XS
SM
MD
LG