Доступність посилання

ТОП новини

Офіційно в Україні налічується 72 особи, що стали жертвами торгівлі людьми


Скільки в Україні жертв торгівлі людьми?
Будь ласка, зачекайте

No media source currently available

0:00 0:01:09 0:00

72 особи в України отримати офіційний статус жертв торгівлі людьми, як наслідок, держава надала їм одноразову фінансову допомогу, повідомило Міністерство соціальної політики України.

Заступник міністра соціальної політики України Наталія Федорович заявила, що ця кількість налічує постраждалих, які звернулися до держави з відповідною заявою про надання статусу, починаючи з введення в дію закону України «Про протидію торгівлі людьми» 2011 року. Федорович додала, що на її думку «це число є малим».

«Це переважно жінки. Наша спільна праця в тому, щоби люди, які стали жертвами торгівлі людьми, не соромилися говорити про свою проблему. Насправді, це дуже серйозна проблема. Треба сказати про це, визнати і просити про допомогу», – додала вона.

За її словами, є серйозна проблема з поінформуванням людей, які постраждали від такого порушення прав людини. Особливо гостро це питання стоїть на сході країни. Федорович додала, що для людей із таким травматичним досвідом слід забезпечити комфортні умови для реінтеграції в суспільство.

Наталія Федорович додала, що національне законодавство України є достатньо гнучким, щоб надавати допомогу не лише громадянам України, а й іноземцям та особам без громадянства, які стали жертвам торгівлі людьми. Зокрема, держава вже надала допомогу шести іноземцям.

В Україні діє місія ОБСЄ з питань протидії торгівлі людьми. Разом із Міністерства соціальної політики ОБСЄ започатковує нову програму підтримки жертв торгівлі людьми, аби поліпшити їхнє економічне становище і звузити таким чином групу ризику.

XS
SM
MD
LG