Доступність посилання

ТОП новини
21 Жовтень 2018, Київ 18:21

Тарифи на теплопостачання не підвищуватимуть – прогноз експерта


Валентин Землянський

Якщо держава підвищить тариф на газ для населення, це призведе до зростання неплатежів. Таку думку в ефірі Радіо Свобода висловив директор енергетичних програм Центру світової економіки і міжнародних відносин НАН України Валентин Землянський.

При цьому він спрогнозував, що тариф на теплопостачання навряд чи підвищуватимуть.

«На тепло тарифи не підвищать. Що стосується газу, я не виключаю. Але вони отримають абсолютно зворотній ефект, тому що це не дасть нічого. Це буде падіння, це буде криза платежів, люди просто перестануть платити», – заявив Валентин Землянський.

Експерт наголосив, що реформування секторів економіки не пов’язано з підвищенням тарифів.

«У нас уряд чомусь вирішив, говорячи про реформи, казати, що реформування – це підняття тарифів. Але я хочу розчарувати, ніякого відношення підняття тарифів до реформування, не тільки газового ринку, але й житлово-комунального, промислового сектору немає», – сказав Землянський.

Наприкінці березня прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявляв, що ціна на теплопостачання в Україні з урахуванням нинішніх цін на газ підвищуватиметься пропорційно протягом чотирьох років.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG