Доступність посилання

ТОП новини
21 Липень 2018, Київ 21:35

Коломойський про свої паспорти: Конституція не забороняє потрійного громадянства


Ігор Коломойський

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації, олігарх Ігор Коломойський зізнався, що має громадянство трьох країн – України, Ізраїлю й Кіпру. Про це він сказав журналісту програми Радіо Свобода «Схеми» Сергію Андрушку.

На запитання, паспорти яких країн у нього є, Коломойський відповів: «Окрім українського? Ізраїльський і кіпрський є».

На уточнення, наскільки це відповідає українському законодавству, Коломойський відповів: «У Конституції написано, що заборонено подвійне громадянство. А потрійне – не заборонено».

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Закон України про місцеві державні адміністрації не просто забороняє чиновнику мати декілька паспортів – це пряма підстава для звільнення з посади голови ОДА. Дев’ята стаття закону встановлює, що «повноваження голів місцевих державних адміністрацій припиняються президентом України у разі виявлення факту подвійного громадянства».

Журналіст зустрів голову ОДА біля парламенту, він приїхав до Верховної Ради, де того дня не було сесії, в одній машині з депутатом, членом «Народного фронту» Арсенія Яценюка Андрієм Іванчуком. Депутат Іванчук відмовився коментувати, чому він їздить в одному авто з олігархом. Натомість Ігор Коломойський розповів, що просто підвіз народного депутата: «Він стояв на вулиці й ловив таксі. А я його впізнав і взяв із собою».

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG