Доступність посилання

ТОП новини

У Донецькій області відновлено електропостачання 6 населених пунктів, знеструмлені ще 59 – ДТЕК


У Донецькій області енергетики компанії ДТЕК у четвер, 3 жовтня, відновили електропостачання 5 населених пунктів, знеструмлених к результаті негоди, а також бойових дій. Як повідомили у прес-службі ДТЕК, ще 59 населених пунктів (з них 51 − через бойові дії) залишаються знеструмленими. У роботах брали участь 583 енергетиків ДТЕК у складі 213 бригад з використанням 160 одиниць техніки.

Відновлено енергопостачання в селах і селищах Артемівського, Амвросіївського, Новоазовського і Первомайського районів.
Але в Донецьку з 30 вересня залишається знеструмленим через бойові дії Північний водопровідний вузол, тому без води жителі Київського і частково Куйбишевського районів міста. Бригади енергетиків ДТЕК не можуть відновити роботу вузла через безперервний обстріл. Також частково знеструмлені міста Амвросіївка, Зугрес, Шахтарськ, Горлівка, Макіївка, Ясинувата, Маріуполь і Донецьк.

З 17 серпня продовжує залишатися знеструмленою насосна першого підйому Південно-Донбаського водопроводу – вода не надходить на Червоноармійську і Великоанадольську фільтрувальні станції. Також знеструмлена Донецька фільтрувальна станція. Відновити електропостачання цих об`єктів неможливо через безперервні бої в районі пошкодження ліній і підстанцій. 3 жовтня бригади Горлівської, Горлівської Східної, Авдіївської, Торезької, Шахтарської, Дебальцевської, Сніжнянської, Харцизької, Старобешевської, Ясинуватської, Тельманівської, Єнакіївської РЕС не мали змоги проводити ремонтно-відновні роботи через бойові дії, сказано в повідомленні.

XS
SM
MD
LG