Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську на місці Леніна встановили мишоловку, розміром з людину


УДніпропетровську в суботу, 4 жовтня, на центральній площі Героїв Майдану, на місці, де був пам’ятник Леніну, встановили мишоловку, розміром з людину, до якої прокладена червона доріжка, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Автор арт-об’єкту – дніпропетровець Данило Галкін.

Організатори акції – молоді люди з об’єднання «Культура медіальна», засновники низки мистецьких проектів у Дніпропетровську. Інсталяція «червона доріжка» презентована в рамках фестивалю аудіовізуального мистецтва «Конструкція».

За словами організаторів, своїм мистецьким об’єктом вони прагнули змусити глядачів замислитись над проблемою маніпуляцій людською свідомістю, особливо актуальною в передвиборчий період. Кожен охочий може пройти «червоною доріжкою слави» й опинитись у мишоловці, відчувши себе «жертвою».

Крім того, незвичний об’єкт в центрі міста, там, де ще в лютому 2014 року стояв пам’ятник тоталітарної доби, переконані організатори, має допомогти дніпропетровцям почати переосмислювати звичні для них місця міського простору.

У п’ятницю на місці пам’ятника Леніну цілий день стояло 3-метрове текстильне яйце, «знак добра й відродження». Його теж встановлювала творча молодь Дніпропетровська.

XS
SM
MD
LG