Доступність посилання

ТОП новини

Волонтерки влаштували плетіння маскувальних сіток у парку


У Дніпропетровську волонтерки, які плетуть маскувальні сітки для бронетехніки українських військових у зоні антитерористичної операції, влаштували флеш-моб. Просто неба, в центральному дитячому парку імені Глоби, активістки «групи Катерини Вовк» натягли 11-метрову риболовецьку сітку-основу й розпочали плетіння. Вони мали на меті привернути увагу жителів міста до справи допомоги армії.

За словами волонтерок, їхня група виготовляє маскувальні сітки для передання до добровольчих батальйонів та військових частин щодня – з ранку й до пізнього вечора – в одному з приміщень в центрі міста, однак, щоб популяризувати цю справу, на один день змінили розташування.

Як зазначає Катерина Вовк, яка організувала дівчат та жінок на цю справу, волонтерки отримують задоволення як від самого процесу плетіння, який «заспокоює нерви», так і від того, що роблять потрібну справу: солдати однієї частини попросили у волонтерок 70 маскувальних сіток, це замовлення в процесі виконання.

«Кому піде конкретно ця сітка, ми поки не знаємо. «Отримувачів» для сіток багато. Учора забирати сітки для батальйону «Дніпро-1», раніше – для 43-го батальйону територіальної оборони. Але те, що у нас ця сітка не залежиться, що в них є велика потреба, – це факт», – сказала Радіо Свобода одна з активісток Олена Кірова.

За словами волонтерок, виготовлення маскувальних сіток не потребує капіталовкладень, лише трохи вільного часу, відтак долучатись запрошують пенсіонерів, домогосподарок, мам із дітьми тощо.

Флеш-моб волонтерок у парку зацікавив перехожих – не лише жінок, а й чоловіків. Крім того, жителі міста активно несуть старі речі для виготовлення стьожок на плетиво, допомагають розрізати тканину.

Зараз у Дніпропетровську виготовленням камуфляжних сіток займаються дві групи волонтерів, їхні однодумці працюють і в інших містах України – Києві, Запоріжжі, Полтаві тощо.

Дивитись коментарі (1)

XS
SM
MD
LG