Доступність посилання

ТОП новини

Бойовики стріляють в українців експериментальними російськими набоями – Міноборони


Олександр Данилюк

Проросійські бойовики використовують на Донбасі проти українців експериментальні набої підвищеної бронебійності виробництва Росії. Про це заявив на брифінгу в неділю радник міністра оборони України Олександр Данилюк.

«Треба замислитись над тим, чи зможе взагалі якась бронетехніка протистояти таким патронам», – сказав Данилюк, пояснивши, що нову бронемашину «Кугуар» українського виробництва така куля прошиває наскрізь.

За словами начальника Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних сил України полковника Ігоря Чепкова, в ході дослідження даної кулі було виявлено, що куля має серцевину з карбідно-вольфрамового сплаву і з легкістю пробиває будь-який бронежилет.

«За своєю бронепробивною здібністю ця куля значно перевершує кулі, що застосовуються у Збройних силах України», – зазначив експерт.

На доказ того, що кулі мають російське походження, Чепков пред’явив результати дослідження Центрального проектного інституту машинобудування Росії, в якому йдеться про даний боєприпас.

Дивитись коментарі (2)

XS
SM
MD
LG