Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2019, Київ 18:06

Продан: зустріч у форматі Україна-Росія-ЄС по газу відбудеться на наступному тижні


Міністр енергетики і вугільної промисловості України Юрій Продан

Тристоронні газові переговори у форматі Україна-Росія-ЄС можуть відбутися через тиждень, повідомив міністр енергетики і вугільної промисловості України Юрій Продан.

«Наступного тижня комісія ще планує погоджувати різні пропозиції від російської та української сторін щодо протоколу», – заявив міністр.

За його словами, точна дата і місце для наступної газової зустрічі будуть визначені наступного тижня.

Раніше міністр енергетики Росії Олександр Новак заявив, що дата наступної тристоронньої зустрічі по газу буде визначена після 7 жовтня.

Після тристоронньої зустрічі в Берліні 26 вересня комісар ЄС з енергетики Ґюнтер Еттінґер заявив, що Україна до кінця жовтня має сплатити Росії два мільярди доларів, а до кінця року – ще 1,1 мільярда доларів за раніше спожитий газ.

Якщо Росія до кінця жовтня отримає перший транш і передоплату за ціною 385 доларів за тисячу кубометрів, то поставить Україні п’ять мільярдів кубометрів палива.

Міністр енергетики і вугільної промисловості України Юрій Продан заявив тоді, що українські та російські чиновники ще мають обговорити ці домовленості зі своїми урядами. За його словами, домовленостей щодо принципів ціноутворення досягти не вдалося.

В ІНШИХ ЗМІ

Загрузка...
XS
SM
MD
LG