Доступність посилання

ТОП новини
19 Липень 2018, Київ 15:34

КВУ: рішення щодо виборів на Донбасі має ухвалювати керівництво АТО


Олексій Кошель

За підрахунками Комітету виборців України, вибори до Верховної Ради на Донбасі можуть відбутися у 16 із 32 виборчих округів. Про це в ефірі Радіо Свобода сказав голова правління КВУ Олексій Кошель.

За його словами, Україна повинна прагнути провести вибори на максимальній кількості округів, але безпека виборців має бути пріоритетом.

«На мою думку, нам не важливо, буде 15 округів чи 18. Важливим є лише питання безпеки українських громадян. Ключове рішення має ухвалювати керівництво АТО або РНБО, і за їхніми рекомендаціями ЦВК має ухвалити юридичне рішення про проведення чи не проведення виборів, тому що інформацією про критерії безпеки повністю володіє керівництво АТО», – розповів Кошель.

Раніше голова ЦВК Михайло Охендовський заявив, що вибори на Донбасі можуть відбутися на 15 із 32 виборчих округів – 11 у Донецькій і 4 у Луганській області.

Позачергові вибори до парламенту України призначені на 26 жовтня 2014 року.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

XS
SM
MD
LG