Доступність посилання

ТОП новини
21 Травень 2018, Київ 12:26

Путін може провести до Ради проросійську колону – представник КВУ


Олексій Кошель

Україна має виходити з позиції, що жодних парламентських виборів цього року на окупованій території в зоні бойових дій на сході України бути не може. Про це в ефірі Радіо Свобода заявив голова правління Комітету виборців України Олексій Кошель.

За його словами, якщо проводити вибори на окупованій території, до Верховної Ради можуть пройти сили, підконтрольні Кремлю.

«Це є класичний путінський сценарій. Я думаю, що Володимир Путін готовий не просто відкрити Донецьк і Луганськ, а дозволити навіть в Криму проголосувати для того, щоб провести максимальну проросійську колону. Думаю, що вся агітація, яка зараз ведеться, ведеться на перспективу, а можливо, Володимиру Путіну вдасться виторгувати в української влади можливість проведення виборів на Донбасі», – вважає Олексій Кошель.

За словами експерта, крапку у цьому питанні повинна поставити ЦВК і офіційно заявити, що межі території, де проводитимуться вибори, змінювати не будуть.

За попередніми даними, вибори в Луганській і Донецькій областях можуть відбутися приблизно на половині виборчих округів.

Раніше представники угруповань «ЛНР» і «ДНР» заявили, що не дозволять виборів до українського парламенту на підконтрольній їм території.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG