Доступність посилання

ТОП новини

Україна готова до продовження газових переговорів – Яценюк


Україна готова до продовження переговорів з газового питання за участю російської сторони і представників Європейської комісії. Про це заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час зустрічі з помічником держсекретаря США Вікторією Нуланд, інформує Урядовий портал.

«При цьому прем’єр відзначив, що українська сторона готова до взаємоприйнятного рішення на основі ринкового формування ціни на газ і його транзит», – повідомили у департаменті інформації і комунікацій секретаріату Кабінету міністрів.

Крім того, під час переговорів сторони обговорили питання проведення позачергових виборів до Верховної Ради, необхідність термінового ухвалення пакету антикорупційних законів ще чинним складом парламенту, а також співпрацю з міжнародними організаціями у частині надання гуманітарній допомоги переселенцям. При цьому Яценюк підкреслив необхідність неухильного виконання Російською Федерацією домовленостей про припинення вогню і окремо відзначив ключову важливість відновлення контролю над українсько-російським державним кордоном.

Раніше міністр енергетики і вугільної промисловості України Юрій Продан повідомив, що тристоронні газові переговори можуть відбутися через тиждень – як тільки сторони вироблять свої переговорні позиції.

XS
SM
MD
LG