Доступність посилання

28 Червень 2017, Київ 03:38
Новини | Події

СБУ перекрила канал фінансування антиукраїнських акцій на Донбасі


Служба безпеки України виявила та перекрила канал фінансування антиукраїнських акцій на сході України, повідомляє прес-служба відомства.

«Через фіктивні підприємства кошти надходили на рахунки фізичних осіб, спеціально відкриті в одному зі столичних банків. Зняту з них готівку кур’єри доставляли до Донецької та Луганської областей, у тому числі на території тимчасово окуповані бойовиками», – йдеться у повідомленні.

2 жовтня у Києві співробітники СБУ затримали мешканця Донеччини, який перевозив готівку.

«Встановлено, що затриманий протягом серпня-вересня щоденно знімав кошти з рахунків 12 фізичних осіб – мешканців Донецької області. Під час затримання та обшуку помешкання зловмисника вилучено 1,2 мільйонів гривень готівкою, печатки підприємств з ознаками фіктивності, флеш-накопичувачі із фінансово-господарською документацією підконтрольних комерційних підприємств, а також документи, на підставі яких знімалися готівкові кошти з рахунків підставних фізичних осіб», – повідомляють у СБУ.

У відомстві зазначають, що розпочато кримінальне провадження за статтями 205 (фіктивне підприємство) та 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.

Ваша думка

Показати коментарі

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG