Доступність посилання

ТОП новини
22 Липень 2018, Київ 14:37

СБУ перекрила канал фінансування антиукраїнських акцій на Донбасі


Служба безпеки України виявила та перекрила канал фінансування антиукраїнських акцій на сході України, повідомляє прес-служба відомства.

«Через фіктивні підприємства кошти надходили на рахунки фізичних осіб, спеціально відкриті в одному зі столичних банків. Зняту з них готівку кур’єри доставляли до Донецької та Луганської областей, у тому числі на території тимчасово окуповані бойовиками», – йдеться у повідомленні.

2 жовтня у Києві співробітники СБУ затримали мешканця Донеччини, який перевозив готівку.

«Встановлено, що затриманий протягом серпня-вересня щоденно знімав кошти з рахунків 12 фізичних осіб – мешканців Донецької області. Під час затримання та обшуку помешкання зловмисника вилучено 1,2 мільйонів гривень готівкою, печатки підприємств з ознаками фіктивності, флеш-накопичувачі із фінансово-господарською документацією підконтрольних комерційних підприємств, а також документи, на підставі яких знімалися готівкові кошти з рахунків підставних фізичних осіб», – повідомляють у СБУ.

У відомстві зазначають, що розпочато кримінальне провадження за статтями 205 (фіктивне підприємство) та 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG