Доступність посилання

ТОП новини

Київрада запроваджує у крамницях столиці спецмаркування російської продукції


Архівне фото: активісти в Одесі агітують бойкотувати товари з Росії після анексії Криму, 30 березня 2014 року

Київська міська рада вирішила сьогодні запровадити у крамницях міста і приватної, і комунальної форми власності спеціальне маркування цінників російської продукції і просити власників торговельних закладів виділити окремі полиці для цих товарів.

Це рішення ухвалили в рамках програми заходів із координації інформаційної діяльності та захисту інформаційної безпеки держави на території столиці в умовах агресії з боку Росії, повідомляє агентство УНІАН.

«Кожна копійка, віддана за товар, вироблений у Росії, – це та копійка, яку використовує Путін на зброю, яка буде направлена проти наших хлопців, проти нас, нашої держави на сході України», – заявив доповідач щодо проекту Руслан Андрійко (депутатська фракція «ВО «Свобода»). За його словами, вже були проведені попередні переговори з представниками бізнесу й торгівлі щодо ініціативи маркування і більшість із них підтримує її, а одна з мереж столиці вже навіть це реалізувала.

Андрійко додав, що аналогічні рішення про позначення товарів російського виробництва вже ухвалили місцеві органи влади на Львівщині, Франківщині та Черкащині.

Депутат висловив переконання, що реалізувати цю ідею в торговельних закладах Києва можна протягом кількох днів.

Крім того, рішення передбачає і низку інших, вже суто інформаційних заходів. Зокрема, це проведення інформаційно-виховних годин для школярів, організація патріотичних таборів, запровадження патріотичних рубрик у комунальних ЗМІ, оперативне інформування про підтримку переселенців, запуск на телеканалах соціальних роликів, спрямованих на підтримку єдності та незалежності держави, тощо. Також депутати рекомендують концертним організаціям міста не сприяти гастролям представників шоу-бізнесу, які публічно підтримали агресію проти України.

XS
SM
MD
LG