Доступність посилання

ТОП новини

Кабмін просить США продовжувати фінансово підтримувати Україну


 ©Shutterstock
©Shutterstock

Міністр фінансів Олександр Шлапак на зустрічі із заступником міністра фінансів США Натаном Шіітсом у Вашингтоні 10 жовтня звернувся з проханням до уряду США продовжувати надавати фінансову підтримку Україні у зв`язку зі складною ситуацією на сході країни. Про це повідомили в прес-службі Міністерства фінансів України.


«Українська сторона звернулася з проханням до США, враховуючи складну ситуацію на сході країни, продовжити фінансову підтримку Україні, зокрема шляхом активної участі в донорській конференції, яка має відбутися в грудні цього року», − йдеться в повідомленні.

Шлапак повідомив про деталі співробітництва України з Міжнародним валютним фондом, Світовим банком і Європейською комісією. Також обговорювалася ситуація в нафтогазовому секторі України й плани уряду щодо його подальшого реформування. Крім того, було розглянуто співробітництво в галузі санкцій й повернення незаконно виведених активів.

Шіітс позитивно охарактеризував рівень співробітництва України з МВФ. «За двадцять років я ніколи не бачив такого якісного співробітництва конкретної країни з МВФ, особливо враховуючи ті складні умови, в яких перебуває Україна сьогодні», − сказав заступник міністра фінансів США.

Крім того, Шлапак у Вашингтоні зустрівся з українськими фахівцями Світового банку, Міжнародної фінансової корпорації й МВФ. Міністр фінансів повідомив про впровадження системних реформ, зокрема, в бюджетній, податковій, енергетичній та соціальній сферах. Учасники зустрічі виступили з конкретними пропозиціями до українського уряду. Досягнуто угоду, що озвучені ідеї буде опрацьовано урядовими структурами.

XS
SM
MD
LG