Доступність посилання

ТОП новини
25 жовтня 2020, Київ 00:28

Бойовики через донецькі крамниці продають російську «гуманітарку» – Лисенко


У Донецьку бойовики батальйону «Оплот» угруповання «ДНР» продають російську «гуманітарну допомогу» місцевому населенню через магазини. Про це повідомив спікер Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

«Допомога з гуманітарного конвою РФ, яка зайшла на територію України в кінці вересня, населенню не видавалася, а знаходиться на складах під охороною бойовиків «Оплот». Для подальшого продажу і отримання прибутку терористи з «Оплоту» передали частину гуманітарного вантажу в магазини Донецька», – зазначив Лисенко на брифінгу в суботу.

«На цьому тлі зростає невдоволення місцевих жителів, які через дії терористів позбавлені засобів до існування», – сказав Лисенко.

Раніше про вантажі гуманітарної допомоги з речами першої необхідності жителям Сходу повідомляла Польща, Словаччина, Німеччина, США та інші країни. Несанкціоновано провозила вантажі, називаючи їх гуманітарними, і Російська Федерація. В останньому випадку достеменно невідомо що саме перевозилось у вантажівках і кому було призначено.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG