Доступність посилання

29 Травень 2017, Київ 01:41
Новини | Політика

У Києві співробітники СБУ затримали бойовика угруповання «ЛНР»


Радник голови СБУ Маркіян Лубківський

Служба безпеки України в Києві затримала бойовика угруповання «ЛНР». 38-річний житель Луганської області, який раніше служив у спецназі, під час військових дій на Донбасі увійшов у незаконне збройне формування «Мотор», повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

На відео з затримання чоловіка, що продемонстрував Лубківський журналістам, зрозуміло, що затриманий бойовик усвідомлював шкоду, яку робив, втім продовжував шкодити національній безпеці України.

«Боєць народного ополчення «Донбас», стояв на блокпостах із автоматом в руках, захищав Донбас, кличка Мотор. Служив у спецназі в 1994–1996 роках, займався кік-боксингом. Який погляд на ситуацію? Промили мозок. На той момент, коли ми стояли на блокпостах – у нас не було зброї, з’явилась потім. Просто протистояти армії не можна. Зараз відкрились очі, це все робилося Росією, щоб забрати Крим», – говорить чоловік на відео.

Лубківський зазначив, що затриманий брав активну участь у захопленні адміністративних будівель Луганська. Втім, незабаром бойовик втік у Київ і зареєструвався «біженцем» після того, як українська армія звільнила Попасну.

Радник глави СБУ зауважив, що диверсанти «розхитують» ситуацію на територіях, які звільнені силами АТО.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG