Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 12:38

Пріоритетом міністра оборони мають бути професійні кадри – генерал Лішавський


Володимир Лішавський

При реформуванні армії Україна має витримати баланс між чисельністю і матеріальним забезпеченням, заявляє генерал-майор, начальник командно-штабного інституту при Національному університеті оборони Володимир Лішавський.

«Сьогодні ми отримуємо великі кошти з бюджету, але вони йдуть і на забезпечення всіх військовослужбовців. Тому тут треба зробити баланс відносно чисельності і відносно забезпечення. Дотриматися такого балансу можливо лише на підставі професійної підготовки. Тому для міністра має бути пріоритетом професійність людей на посадах», – вважає Володимир Лішавський.

Верховна Рада сьогодні затвердила нового міністра оборони, ним став колишній керівник Національної гвардії України Степан Полторак. У своїй промові Полторак заявив, що гарантом миру можуть бути сучасні, добре підготовлені, мобільні і добре оснащені збройні сили України. Він запевнив, що у своїй діяльності спиратиметься на професіоналів і патріотів.

Server error

Oops, as you can see, this is not what we wanted to show you! This URL has been sent to our support web team to look into it immediately. Our apologies.

Будь ласка, використайте пошук

Ваша думка

Показати коментарі

XS
SM
MD
LG