Доступність посилання

ТОП новини

«Нафтогаз» поновлює постачання «Київенерго»


Компанія «Нафтогаз України» відновила газопостачання підприємствам «Київенерго» після отримання графіка розрахунків за спожитий газ, повідомила сьогодні прес-служба компанії.

За минулий тиждень заборгованість «Київенерго» перед «Нафтогазом України» зменшилась на 27 мільйонів гривень, що становить 2,2 відсотка від загальної суми боргу, мовиться в повідомленні.

Загалом сумарна прострочена заборгованість за спожитий газ в у підприємств ТКЕ і ТЕЦ міста Києва становить 1,3 мільярда гривень, із них за нинішній рік – 800 мільйонів гривень.

Станом на вчора сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів усієї України перед «Нафтогазом» склала 18 мільярдів 334 мільйони гривень. При цьому порівняно з минулим тижнем заборгованість за цими категоріями споживачів зменшилась на 991 мільйон гривень, або на 5,1 відсотка, повідомили в компанії.

Цього року через борги «Київенерго» за газ протягом більшої частини літа й до останніх днів у значній частині Києва не було гарячої води; влада міста припускала, що початок опалювального сезону доведеться відкласти і взимку значно обмежити опалення.

XS
SM
MD
LG