Доступність посилання

ТОП новини

СБУ провела обшуки в «Укрзалізниці» та вилучила офшорні документи


Служба безпеки України провела 19 обшуків в «Укрзалізниці» та вилучила понад 7 мільйонів гривень та 1 мільйон доларів готівкою, повідомляє прес-служба відомства.

«У Державній адміністрації залізничного транспорту України роками діяв синдикат з відмивання грошей. Його небезпека в тому, що кожний залізничний вокзал, кожне підприємство-постачальник залізниці, страхові компанії – все це було вибудовано злочинцями від влади в єдину систему відмивання і розкрадання коштів державного підприємства. Понад 100 співробітників протягом одного дня зрізали верхівку такого синдикату», – зазначив глава СБУ Наливайченко.

За його словами, під час обшуків, проведених сьогодні в одного з керівників підприємства, слідчими задокументовано та вилучено 7 мільйонів гривень та 1 мільйон доларів готівкою, а також офшорна документація, яка свідчить про існування величезного злочинного механізму.

Слідчі дії тривають.

В «Укрзалізниці» про сьогоднішні обшуки СБУ не повідомляють. Водночас у прес-службі підприємства зазначають, що за незадовільну організацію роботи трудового колективу вокзалу Київ-Пасажирський комісія «Укрзалізниці» з розслідування фактів корупції на підприємстві наполягає на відстороненні від виконання своїх обов’язків виконувача обов’язків начальника вокзалу, його заступника та головного технолога квиткових кас.

XS
SM
MD
LG