Доступність посилання

28 Травень 2017, Київ 11:42
Новини | Події

СБУ провела обшуки в «Укрзалізниці» та вилучила офшорні документи


Служба безпеки України провела 19 обшуків в «Укрзалізниці» та вилучила понад 7 мільйонів гривень та 1 мільйон доларів готівкою, повідомляє прес-служба відомства.

«У Державній адміністрації залізничного транспорту України роками діяв синдикат з відмивання грошей. Його небезпека в тому, що кожний залізничний вокзал, кожне підприємство-постачальник залізниці, страхові компанії – все це було вибудовано злочинцями від влади в єдину систему відмивання і розкрадання коштів державного підприємства. Понад 100 співробітників протягом одного дня зрізали верхівку такого синдикату», – зазначив глава СБУ Наливайченко.

За його словами, під час обшуків, проведених сьогодні в одного з керівників підприємства, слідчими задокументовано та вилучено 7 мільйонів гривень та 1 мільйон доларів готівкою, а також офшорна документація, яка свідчить про існування величезного злочинного механізму.

Слідчі дії тривають.

В «Укрзалізниці» про сьогоднішні обшуки СБУ не повідомляють. Водночас у прес-службі підприємства зазначають, що за незадовільну організацію роботи трудового колективу вокзалу Київ-Пасажирський комісія «Укрзалізниці» з розслідування фактів корупції на підприємстві наполягає на відстороненні від виконання своїх обов’язків виконувача обов’язків начальника вокзалу, його заступника та головного технолога квиткових кас.

УСІ НОВИНИ

ВИБРАНЕ ВІДЕО

XS
SM
MD
LG