Доступність посилання

ТОП новини

За підкуп виборців відкрили вже 141 справу − Аваков


Арсен Аваков

З початку виборчого процесу порушено 141 справу за фактом підкупу виборців. Про це у своєму Facebook заявив глава МВС Арсен Аваков.

За його словами, найбільша кількість таких справ зареєстрована в Запорізькій (14), Київській (11), Харківській (11) Одеській (15), Житомирській (9), Донецькій (7) областях та у Києві (14).

«Вал порушень з підкупу виборців по всій країні росте як снігова куля. … Вимагаю рішуче припиняти і фіксувати факти порушення виборчого закону. Деякі кандидати починають верещати − але по-іншому не буде», − зазначив керівник МВС.

«Позиція МВС за підкуп буде твердою. Незалежно від партійної належності кандидата. А до представників «Народного фронту» − надтвердою», − додав Арсен Аваков, який балотується за списком цієї партії.

Моніторинг громадянської мережі "Опора"
Моніторинг громадянської мережі "Опора"

При цьому він закликав громадян у разі фіксації факту підкупу негайно звертатися як належить до найближчого управління внутрішніх справ.

14 жовтня Верховна Рада України ухвалила законодавчі зміни щодо посилення відповідальності за вчинення злочинів проти виборчих прав громадян. Тепер закон встановлює кримінальну відповідальність не лише для тих, хто підкуповує, а й для тих, хто отримує незаконну вигоду від голосування.

XS
SM
MD
LG