Доступність посилання

ТОП новини

Нацбанк Росії інтенсивно марнує золотовалютні резерви – угорські аналітики


Експерти Угорської телеграфної агенції МТІ оприлюднили в суботу, 18 жовтня, дані, згідно з якими золотовалютні резерви Росії внаслідок санкцій Заходу і падіння світових цін на нафту за останні тижні скоротилися ще на 3 мільярди доларів, повідомляє кореспондент Радіо Свобода.

Днями Нацбанк Росії прозвітував про те, що запаси золота і валюти станом на 10 жовтня складали 451,7 мільярда доларів. МТІ зауважує в цьому зв’язку, що це на 3 мільярди менше, ніж було раніше в казначействі Росії.

За тиждень перед тим статистика Нацбанку Росії виглядала дещо оптимістичніше, адже із золотовалютних резервів на стабілізацію рубля та заспокоєння фондових бірж виділили 2,1 мільярда доларів, мовиться в аналізі експертів МТІ.

Для порівняння вони також наводять дані про обсяги золота і валюти у Росії наприкінці 2013 року. Тоді Нацбанк Росії рапортував про наявність 509,6 мільярда доларів.

Між тим угорські аналітики додають, що з різних причин попередня сума з 524,3 мільярда доларів стрімко зменшилася на 72,6 мільярда в листопаді минулого року. При цьому експерти стверджують, що, попри витрачання значних коштів, Росія все ще посідає четверте місце у світі за рівнем золотовалютних запасів.

XS
SM
MD
LG