Доступність посилання

ТОП новини
20 Червень 2018, Київ 16:45

Україна та Єврокомісія узгодили спільну позицію щодо завтрашніх газових переговорів


Представники Єврокомісії та України дійшли згоди, що результатом переговорів має стати проміжна угода, яка гарантуватиме постачання газу в Україну та стабільність його транзиту в країни ЄС цієї зими. Про це повідомляє прес-служба компанії «Нафтогаз».

«Ця угода має містити чіткі гарантії як щодо постачання «Газпромом» узгоджених обсягів газу в Україну, так і щодо розрахунків «Нафтогазу» за поставлений газ», - йдеться у повідомленні.

Узгоджена позиція Єврокомісії та України передбачає необхідність підписання між «Нафтогазом» та «Газпромом» документів, які будуть обов’язковими для виконання обома сторонами та виключатимуть можливість зміни умов в односторонньому порядку будь-якою зі сторін.

Сьогодні в Києві відбулася зустріч за участі прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Продана та голови правління «Нафтогаз України» Андрія Коболєва та єврокомісара з питань енергетики Гюнтера Еттінгера.

Нині відбуваються газові переговори у тристоронньому форматі Україна-Росія-ЄС, наступний раунд переговорів відбудеться в Берліні 21 жовтня.

XS
SM
MD
LG