Доступність посилання

ТОП новини

Яценюк: Путін не хоче підписувати ніякого договору, його завдання – заморозити Україну


Арсеній Яценюк
Арсеній Яценюк

Президент Росії Володимир Путін не хоче підписувати з Україною жодної угоди , бо його завдання – «заморозити Україну», заявив на Львівщині прем’єр Арсеній Яценюк.

За його словами, цієї зими на Україну очікує складна ситуація, яку може полегшити Європейський союз, надавши додатковий реверс. Як заявив Яценюка, Україна узгодила позиції щодо газових переговорів з європейськими партнерами і очікує на судове рішення, згідно з яким мають бути врегульовані ціни на газ, а також визначені умови поставок палива. Але доки не підписано угоди з Росією щодо природного газу, то про вирішення газового питання говорити не можна, каже прем’єр. Україна готова підписати тимчасову газову угоду і для цього навмисно зарезервувала більше 3 мільярдів доларів на оплату за поставлений газ і нові поставки, сказав прем’єр.

«Однак Путін не хоче підписувати ніякої угоди. Його завдання – заморозити Україну. З Росією можна підписати угоду, заплатити і не отримати газ. Ці їхні штучки знаємо», – каже прем’єр.

За словами Яценюка, на сьогодні Україна має 17 мільярдів кубів газу. Як заявив прем’єр, уряд працює над тим, щоб українські теплоелектростанції були забезпечені мазутом.

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, Арсеній Яценюк сьогодні перебуває на Львівщині з робочим візитом, але, за оцінками експертів, це передвиборча поїздка. Прем’єр побував на Яворівському полігоні і з цієї нагоди у військові частини завезли теплий одяг. Нині дві третини військовослужбовців Збройних Сил забезпечені зимовим одягом, зазначив глава уряду.

У Львові Арсеній Яценюк зустрічається зі студентами університету імені Франка.

XS
SM
MD
LG