Доступність посилання

ТОП новини
25 січня 2021, Київ 16:06

Україна готується прийняти «третю хвилю» фінансової допомоги від ЄС – Чалий


Валерій Чалий

Україна на законодавчому рівні розпочала підготовку до «третьої хвилі» фінансової допомоги ЄС у розмірі від 1 до 2 мільярдів євро. Перші 260 мільйонів євро повинні надійти в Україну у листопаді, у січні наступного року Київ може отримати 500 мільйонів євро допомоги, повідомив заступник голови адміністрації президента Валерій Чалий.

«Ми очікуємо 500 мільйонів у наступний період (у січні), і вже зараз іде законодавча підготовка про третю хвилю макрофінансової допомоги у розмірі від мільярда до двох мільярдів євро. Ця підтримка була заявлена раніше, вона є не символічною, а абсолютно реальною, для того, щоб у ці складні роки, у складний період, в економіці війни по суті, допомогти Україні», – розповів Чалий.

Фінансова підтримка Євросоюзу є частиною пакету допомоги Україні, про який Європейська комісія оголосила 5 березня 2014 року. А 20 травня Єврокомісія від імені ЄС виділила Україні перший кредитний транш макрофінансової допомоги у розмірі 100 мільйонів євро. Загальний пакет допомоги – 1,61 мільярд євро.

Recommended

XS
SM
MD
LG