Доступність посилання

ТОП новини

Глава УГКЦ закликає людей проголосувати і зробити правильний вибір


Глава Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук

Глава Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук закликав українців скористатися своїм правом, прийти 26 жовтня на виборчі дільниці і зробити правильний вибір.

«Передвиборча боротьба є брудною, і мені з цього прикро. У християнській моралі існує таке правило, що мета не виправдовує засобу. Прошу, щоб наші вірні пильно приглядалися до тих, кому вони віддадуть свій голос, щоб приглядались до того, як вони поводили себе під час передвиборчої боротьби. Тому що кандидат має бути утверджений в основах християнської моралі не тільки перед виборчою агітацією, після неї, але й під час. Треба пригадати собі, як людина поводилась, що зробила, настільки цій людині можна довіряти», – наголосив владика Святослав Шевчук у Львові.

Глава УГКЦ застеріг вірян від корупції, а також закликав не голосувати за тих, хто купує голос виборця. «Продавати свої голоси є моральним злочином проти своєї держави», – нагадав предстоятель УГКЦ.

Напередодні відбулося засідання Синоду Української православної церкви (Київського патріархату), учасники якого вирішили закликати своїх вірян 26 жовтня прийти на дільниці та зробити усвідомлений, відповідальний вибір.

Позачергові парламентські вибори відбудуться 26 жовтня.

XS
SM
MD
LG