Доступність посилання

ТОП новини
21 жовтня 2020, Київ 05:02

Україна звернулася до СОТ через заборону на поставки рослинної продукції до Росії


Switzerland -- WTO flag, undated

Україна звернулася до СОТ через заборону Россільгоспнагляду на постачання та транзит рослинної продукції до Росії, повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

У Держветфітослужбі зазначають, що російська сторона не дотримується положень двосторонньої угоди та міжнародних стандартів з фітосанітарних заходів, оскільки офіційних звернень від російської сторони про порушення до України не надходило.

Про це відповідним листом поінформовано Мінекономрозвитку, яке в свою чергу вже звернулося до центру обробки запитів СОТ.

З 22 жовтня Росія вводить тимчасові обмеження на поставки або транзит всієї продукції рослинництва з України. Зокрема у Россільгоспнагляді пояснили, що різке збільшення обсягів продукції з України, а також відсутність маркування свідчить про неукраїнське походження продукції.

Російське відомство звернулося до України з проханням надати інформацію про обсяги вирощеної в цьому році продукції. Російська сторона застосувала заборону щодо української продукції, оскільки відповіді на запит не надійшло.

Раніше Росспоживнагляд зупинив ввезення на територію Росії сирних продуктів українського виробництва.

ІНШЕ З МЕРЕЖІ

XS
SM
MD
LG