Доступність посилання

ТОП новини

Вибори на Донбасі мають проходити «не за українським законом» – Путін


Президент Росії Володимир Путін
Президент Росії Володимир Путін

Вибори на Донбасі мають проходити не за українським законодавством, а у координації з ним. Про це заявив президент Росії Володимир Путін на засіданні міжнародного дискусійного клубу «Валдай» у Сочі.

«У домовленостях (мінських – ред.) прописано, що вибори повинні проходити у координації з українським законодавством. Не за українським законом, а у координації. Ніхто на сході України не хоче проводити вибори за українським законом, коли стріляють і гинуть люди», – заявив Путін.

Одним з пунктів «мінського протоколу» від 5 вересня є забезпечення «проведення дострокових місцевих виборів згідно з законом України «Про тимчасовий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей».

Згідно з законом «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей», місцеві вибори в окремих районах Донбасу призначено на 7 грудня.

Сепаратисти ж планують провести свої «вибори» на частині території Донбасу, яку вони наразі контролюють, 2 листопада. Україна називає ці «вибори» нелегітимними. Про їхню нелегітимність заявили США та ЄС.

XS
SM
MD
LG