Доступність посилання

ТОП новини

Вибори у Волновасі на Донеччині під загрозою зриву – член комісії


Вибори до Верховної Ради в контрольованому українською владою місті Волноваха на Донеччині перебувають під загрозою зриву. Про це пізно ввечері в суботу заявила Радіо Свобода член дільничної виборчої комісії №140145 у 60-му окрузі Тетяна Чанглі.

«Зараз ведеться незаконна діяльність на дільницях. По-перше, дільниці не в повному складі, не всі члени комісій присутні, біля окружної комісії я зустрілася з іншими членами дільниць, які також скаржаться. Це 164-та дільниця, вона закрита сьогодні і жодної роботи не ведеться. Ніякої комісії немає, зриваються вибори взагалі в місті Волноваха», – сказала у суботу Тетяна Чанглі.

Крім цього, за її свідченням, у цьому місті не роздали запрошень і немає офіційних програм кандидатів на дільницях.

«В окружній комісії досі формуються дільничні комісії, хоча списки від кандидатів і від партій давно передали в окружну комісію, і давно ці дільничні комісії мали бути сформовані для початку роботи», – заявила Чанглі.

Тетяна Чанглі також сказала Радіо Свобода, що в суботу члени дільничної комісії не допустили її до свого засідання.

За словами керівника виборчого штабу партії «Свобода» по Донецькій області Олега Куцина, останні два дні «пішли різкі заміни членів комісій – в основному тих, які проявляють свою громадянську позицію і бачать, що є певні порушення, – таких людей усувають від участі у виборчому процесі». «Є дуже часті випадки, що не всім членам комісії повідомляють про те чи інше засідання», – наголосив він.

Раніше спостерігачі Комітету виборців України та громадянської мережі «Опора» називали 60-й округ із центром у Волновасі серед таких, де парламентські вибори 26 жовтня під сумнівом.

XS
SM
MD
LG