Доступність посилання

ТОП новини

Неучасть у виборах окремих територій не впливає на легітимність волевиявлення – спостерігачі ОБСЄ


Парламентські вибори в Україні буде визнано, незважаючи на відсутність голосування в деяких областях України. Про це в столичному Будинку офіцерів заявила голова делегації спостерігачів Парламентської асамблеї ОБСЄ Доріс Барнетт (Німеччина), інформує «Інтерфакс-Україна».

При цьому вона зазначила, що вже побачила «добре організовані виборчі дільниці, на які приходить велика кількість мирно налаштованих людей, і їм не доводиться стояти в черзі».

У свою чергу голова короткострокової місії ОБСЄ зі спостереження за виборами Кент Гарштедт (Швеція) повідомив, що основними проблемами цих виборів є велика кількість внутрішньо переміщених осіб, яким також необхідно надати рівні права для голосування в день виборів.

Другою проблемою він назвав гарантування безпеки на виборчих дільницях на всій території України.

«У складних умовах в країні ми бачимо великі очікування і багато зусиль із боку України. Незважаючи на велику кількість загроз напередодні про застосування насильства, ми сподіваємося, що цей день мине мирно», – заявивГарштедт.

Раніше в ОБСЄ повідомили, що вперше в історії організації надіслали спостерігачів на дільницю, розташовану у посольстві країни за кордоном. Ідеться про посольство України в Москві.

XS
SM
MD
LG